Potenciál duchovních úrovní

Správná práce s duchovními úrovněmi člověka znamená mnohonásobné urychlení posunu ve vybrané oblasti života. Jak to funguje? Každý z nás má duchovní rozměr. Který nejde vidět, slyšet ani si na něj nemůžeme sáhnout v naší fyzické realitě. Můžeme jej ale velmi silně prožívat a nechat působit na náš rozvoj. Ať si představíte jakoukoli oblast života, kde chceme zažít posun. Je jedno jestli emocionální trauma, zdraví, úspěch, komunikace atd. Pojďme si nejdříve říct, jak fungují všechna omezení v našem životě.

Vyberme si například nějaký strach. Např. strach z odmítnutí. Může se projevovat tak, že člověk třeba nevyjádří to, co chce, protože má strach, že přijde o druhého. Nebo neumí říct NE ve chvílích, kdy jasně ví a cítí, že daná situace je už dávno přes jeho hranice. Nebo zbytečně znervózní a vyjádří se jinak než by chtěl. Nebo nepřejde do akce např. neosloví někoho, koho by oslovit chtěl. Nebo se raději stáhne do sebe, aby neriskoval. A mnoho dalších. Tak či tak je jasné, že nechat se ovládat strachem je skoro vždy nežádoucí pro kvalitu našeho života. A kde se vzali strachy nebo jiná omezení v našich životech? Je potřeba říct, že většina strachů není našich! Někde po cestě jsme je nabrali. Většinou z našich rodin nebo z kolektivního vědomí. Pro teď nás nezajímá, odkud se strachy nebo další omezení objevili. Co nás teď zajímá, že někde v našich životech jsou. A ruku na srdce – nemají tady co dělat. A blokují spoustu našeho životního „štěstí“. Ale prostě tu jsou. A s tím potřebujeme pracovat. Většina našich omezení má tzv. nízkou vibraci. Takže nás v našich životech drží v nižších stavech prožívání – strachy, frustrace, úzskosti, agrese apod. Každý z nás asi zná to místo, kdy se necítil dobře, že to bylo takové těžkopádnější, temnější, rozladěné, pomalé, stahující apod. Takto se projevují ony nižší vibrace v našich životech. Každopádně ale tyto nižší vibrace je něco, co k nám nepatří. Znovu ale opakuji – jsou tu. A je potřeba s nimi pracovat. Dá se s nimi pracovat nejrůznějšími způsoby – přes povídání, psychoterapie, koučování, šamanismus, performance training atd. Každý směr má své místo. A každý z těchto směrů má taky svou účinnost, efektivitu a následnou harmonii. Myšleno tím, že každý směr vám s daným tématem pomůže různě rychle a za různý poměr cena/výkon. Já objevil obrovskou sílu a schopnost posunout/odstranit omezení ve všech oblastech pomocí práce s duchovními úrovněmi. Mají obrovskou sílu a rychlost změny.

Když správně pracujeme s duchovními úrovněmi, začnou působit tzv. vyšší vibrace, které mají jasnou dominanci nad jakýmikoliv omezeními v našich životech. Jinými slovy – přes vyšší vibrace (které jsou jasně vnímatelné u každého – pocitově, obrazově, auditivně) dochází k náhradě starých nižších vibrací a tudíž k náhradě omezení. Kolikrát se stává i to, že dlouhodobý problém prostě zmizí a už se nevrátí, anebo se vrátí v mnohem menší závažnosti. To, co se např. přes body-psychoterapii (mám profesionálně vystudovanou) řešilo třeba 2 roky, tak zde za jeden seminář nebo 1-2 sezení dochází ke stejně velkému posunu. Sílu duchovních úrovní a jejich potenciál jsem objevil na své cestě osobním rozvojem a stále koukám, čeho všeho je díky ním dosáhnout. Jestli se ptáte, jak přesně tyto úrovně fungují, moc vám nepopíšu. Anebo bych musel popisovat hodně, ale hodně dlouho. A funkčnost některých úrovní je nad naši kapacitu chápaní. Každopádně co vím je, že fungují a že se je učím použít pro zkvalitnění života každého. Je to něco jak se smartphonem – sám nevím, jak přesně ta krabička funguje – mám jen základní ponětí. Ale přesto vím, co s ní dělat, kam kliknout, aby udělala to, co chci. To samé je při práci s duchovními úrovněmi. Umím je využít přesně, tak jak situace vyžaduje. A v tom je obrovská síla a možnost rychlého rozvoje. Sám ještě nevím, co vše s nimi bude možné. Ale něco mi říká, že se mohou dít až nepředstavitelně krásné věci. Zatím vím a učím se, jak je převážně využít s našimi vnitřními omezeními typu strachy apod. Leč kam se toto prozkoumávání rozvine a kam až dojde – to jsem hodně zvědav :-)).

Komentáře

Přidat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *

Vaše osobní údaje budou použity pouze pro účely zpracování tohoto komentáře.